Ha egy ember lábát fogod, a lelke van a kezedben.

A lábfej valóságos kis remekmű, amely 26 csontból, 33 ízületből, 107 szalagból és 19 izomból áll. Ám jóval több, mint csontok, inak és ízületek halmaza.
A lábfejről nemcsak a szervek helytelen működése olvasható le, hanem az érzelmek és a személyiségjegyek is.

Már végzett talpmasszőrök részére, akik szeretnének még hatékonyabban kezelni és az összefüggéseket tudni.

Az előadás időtartama:. 1 nap, (Szombat 9 – 13h-ig)

Az előadás tematikája:
– Megismerkednünk a talpon lévő összes lehetséges betegséggel,  és azokat értelmezzük
– Személyiségjegyek felismerése a talpon
– Éppen zajló szervi és lelki elváltozások felismerése a talpon
– Árulkodó jegyek, hogy éppen „ki is áll velünk szemben”
– Egy esettanulmányon keresztül talpról olvasunk: MUTASD A LÁBAD!

Kinek ajánljuk:
– Talpmasszőröknek
– Svéd-, frissítő-, vagy gyógymasszőr bizonyítvánnyal rendelkező masszőröknek,
– Pedikűrösöknek,
– Természetgyógyász-Reflexológusoknak
– Holisztikus szemléletű, tanulni vágyó érdeklődőknek
ajánljuk, akik szeretnék szolgáltatásaikat kibővíteni és magasabb szolgáltatást nyújtani vendégeik részére.

A következő előadás időpontját az időpontok menüpontban találja meg.

Részvételi díj : 15000 Ft,
mely készpénzben fizetendő a tanfolyam kezdetén, vagy átutalással a tanfolyam kezdete előtt.

Az előadás helye: Budapest, IV. kerület, Fóti út 59..

Jelentkezés, helyfoglalás: Töltse ki a jelentkezési lapot. A jelentkezés elfogadásáról e-mailben küldünk írásos visszaigazolást.

Amennyiben további információra van szüksége, vagy az éppen meghirdetett időpont nem felel meg Önnek, írjon emailt a info@masszazsiskola.hu címre, vagy hívjon a 06-70-511-1019-es telefonszámon.

Az előadásra hozzon magával: kényelmes ruhát, papucsot, füzetet és tollat, enni- és innivalót.