Ez az óra mindig pontosan jár – A kínai szervóra

A kínai orvoslás szerint akkor vagyunk egészségesek, ha a szervezet energia keringése harmonikus. Ez az energia a vitalitást, életerőt jelenti.
Az energiakeringés akadályoztatása betegséghez vezethet, érdemes tehát figyelemmel kísérni biológiai óránkat.
A mostani kutatások is kezdik igazolni, hogy a kínaiak által megalkotott szervóra hasznos és előremutató a gyógyításban. A szervóra-táblázat segít abban, hogy megtanuld és figyeld a testedben végbemenő folyamatok működését.
A keleti gyógyítók szerint az egészség megőrzésének legjobb módszere az, ha követjük a biológiai óránkat. A bioritmus fogalma a nyugati orvoslás számára sem ismeretlen, de nem fektetnek rá különösebb hangsúlyt. A keletiek azonban több ezer éves megfigyelés alapján megalkották a szervórát. Sok betegséged megelőzheted vagy meggyógyíthatod, ha odafigyelsz a belső ritmusodra.

Az előadás időtartama:. 1 nap, (Szombat 9 – 12h-ig)

Az előadás tematikája:
– A szervóra ismertetése
– A bioritmus értelmezése
– A szervóra és 12 fontos élettani szereink
– A szervóra táblázata
– A szervóra és betegségek
– A testünk  jelzései, mert ez az óra sosem jár rosszul 
– A szervóra segít megfigyelni és megérteni a testben zajló folyamatokat
– A szervóra és terápiák
– Ha szeretnéd harmonikusan és kiegyensúlyozottan élni az életed, a szervóra tud ebben segíteni!

Kinek ajánljuk:
Előképzettségre való tekintet nélkül bárkinek.

A következő előadás időpontját az időpontok menüpontban találja meg.

Részvételi díj : 9000 Ft,
mely készpénzben fizetendő a tanfolyam kezdetén, vagy átutalással a tanfolyam kezdete előtt.

A tanfolyamok helye: Budapest, IV. kerület, Fóti út 59..

Jelentkezés, helyfoglalás: Töltse ki a jelentkezési lapot. A jelentkezés elfogadásáról e-mailben küldünk írásos visszaigazolást.

Amennyiben további információra van szüksége, vagy az éppen meghirdetett időpont nem felel meg Önnek, írjon emailt a info@masszazsiskola.hu címre, vagy hívjon a 06-70-511-1019-es telefonszámon.

A tanfolyamra hozzon magával: füzetet és tollat.